Arabalı Feri̇bot Hi̇zmeti̇
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Arabalı Feribot Hizmeti
Arabalı Feribot Hizmeti

Arabalı Feribot Hizmeti

Balıkesir'in Cunda Adası'ndaki tersanede yapımı tamamlanan, yaklaşık 200 bin liraya mal olan 'Deniz Kızı' adlı feribotumuz hizmete girmiştir. 12 metre uzunluğunda, 6 metre genişliğindeki feribotun, 4 otomobil ya da 1 kamyonet, 2 otomobili aynı anda taşıma kapasitesine sahip.

4 ayda yapımı tamamlanan teknenin çevreyle uyumlu olması ve kriterlere uygun olması için boyunu 12 metre ile sınırlandırdık. Köyceğiz'den Ortaca'ya ulaşmak için Köyceğiz Gölü'nün etrafını dolaşmanız gerekiyor. Bu ada 80 kilometrelik bir yol ve ortalama bir saatte gidilebiliyor.

Arabalı feribot ile rahatça 5 dakika da karşıya geçilebilecek. Köyceğiz ve Ortaca ilçeleri birbirine bağlandı. Biz bu feribotu yaptırırken düşündük ki tamam, araçlarımız geçecek, insanlarımız faydalanacak ama biz Özel Çevre Koruma Bölgesi'ndeyiz. Burada dünya kuş türlerini barındıran gölümüz, göletlerimiz var.

Bazen sıcaklıklardan, bazen insan hatalarından dolayı sazlık yangınları, orman yangınları hatta ve hatta tekne yangınları meydana geliyor. Suyumuz zaten teknemizin altında mevcut, ekstradan bir motor koyarak itfaiye araçlarında bulunan yangın tertibatını da teknemize taktırdık. Herhangi bir yangında her an, 24 saat hizmete hazır.

Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Tekne Turları
Arabalı Feribot Hizmeti
Organizasyon Hizmeti
Kara Turları
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın