Organi̇zasyon Hi̇zmeti̇
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Organizasyon Hizmeti
Organizasyon Hizmeti

Organizasyon Hizmeti

Hayatınızın en mutlu günlerini, en unutulmaz anlarını, en mükemmel şekilde yaşamak isteyenler için dizayn edilmiş, kendi sektöründe yeniliklere öncülük etmiş, kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuiyetini kendine görev edinmiş olup, alışılagelmiş Organizasyon anlayışını yıkarak sizlere farkı yaşatmak üzere, toplamda 1000 kişilik alan kapasitesi ve şık tasarımıyla misafirlerine büyüleyici bir atmosfer sunmaktadır.

Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle düğün, nişan, kokteyl, kına gecesi, sünnet, İslami düğün, bayii toplantısı, iftar yemekleri, açık büfe kahvaltı ve zengin yemek menü çeşitleri ile dernek toplantıları, tanıtım toplantılarınızda en iyi şekilde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktayız.

Biz Dalyan Denizkızı Restauran’ı olarak, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, yeniliklere açık ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışma anlayışına sahip bir müesseseyiz. Müşterilerimiz tarafından beğeni kazanmamızın sebebi, sunulan hizmetler ve tesisimizin kalitesinin yüksek oluşudur. Dalyan Denizkızı Restaurant bir Dalyan Tekne Kooperatifi iştirakidir.

Sunduğumuz Başlıca Hizmetler

Düğün Organizasyonlarınız için sizlere tecrübeli ekibimiz ile süsleme, düğün ekip-ekipmanları temini ve organizasyon hizmetleri sunuyoruz. Hayatınızın en özel, anlamlı ve güzel günlerinden biri olan düğün gününüzde, düğününüzü organizasyon hizmetlerimiz ile daha da güzelleştirebilirsiniz.

Nişan Organizasyonları Evlilik yolunda atacağınız bu ilk adımı yakınlarınızla birlikte kutlarken ihtiyaç duyabileceğiniz ekipman, ekip, ikram hizmetleri ve süsleme çalışmalarımız ile hizmetinizdeyiz. İkramlar ve nişan pastası için leziz ve makul fiyatlara sunduğumuz ürünlerimizden ihtiyaç halinde yararlanmanızı önemle tavsiye ederiz.

Kokteyl Organizasyonları için çeşitli kokteyl menüsü alternatifleri sunup, kokteyl organizasyonu ekipmanları kiralama hizmetleri, personel temini ve süsleme çalışmaları yapmaktayız. İkramları biz temin edeceğiz derseniz ihtiyaç duyabileceğiniz diğer hizmetler (kokteyl masası kiralaması, kokteyl ekipmanları temini, trio ve müzik grupları, gösteri hizmetleri, süsleme çalışmaları ve servis elemanları temini) gibi vb hizmetler firmamız tarafından temin edilmektedir.

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Çocuklarınızın ve sizlerin hayatınızda bir defa yaşayabileceği sünnet düğünlerinde çocuklarınızın, sizlerin ve misafirlerinizin eğleneceği ve unutmayacağı bir sünnet düğünü geçirmesi için sizlere süsleme, sünnet malzemeleri temini, animasyon ve gösteri-eğlence hizmetleri sunuyoruz.

Doğum Günü Organizasyonu

Doğum günü organizasyonlarınız için profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere gösteri, eğlence, animasyon ve süsleme hizmetleri sunuyoruz. Palyaço, batman, örümcek adam, pamuk prenses ve daha birçok kostümlü karakterler ile doğum günlerinizi şenlendiriyor dilerseniz doğum günü partisinin yapılacağı alanı balonlar, uçan balonlar, balon papatyalar, renkli doğum günü süsleri ve doğum günü partisi yazıları ile süslüyoruz

Davet Organizasyonları

Düğün, Kokteyl, Açılış, Yemek davetleri vb organizasyonların yanı sıra çeşitli davet organizasyonlarınız için ihtiyaç duyabileceğiniz ekip ve ekipmanların temini süsleme çalışmaları ve görsel organizasyon hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Geniş donanım yelpazemiz, ürün çeşitliliğimiz ve alanlarında profesyonel personellerimiz ile davet organizasyonlarınız için hizmetinizdeyiz.

Mezuniyet Töreni Organizasyonu

Mezuniyet töreni organizasyonları için okulunuzda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri sağlayabiliriz. Kep atma töreni için kokteyl ve ya yemek organizasyonu, ekip ve malzeme temini, süsleme çalışmaları, balon ve tül süslemeleri, ses sistemi kurulumu ve DJ eşliğinde eğlence, kep atma anı için konfeti ve volkan gösterisi bu alanda verdiğimiz organizasyon hizmetlerinden bazılarıdır.

Yemek Organizasyonları

İftar yemeği organizasyonları, toplantı yemeği organizasyonları, yemekli davet organizasyonları, düğün, nişan, söz, mezuniyet gibi çeşitli yemek daveti organizasyonlar için alternatifli menü seçenekleri sizlerin hizmetindeyiz.

Dönemsel Organizasyonlar

Dönemse organizasyonlar, 23 Nisan etkinlikleri, Ramazan etkinlikleri, Sevgililer günü aktiviteleri, yılbaşı süslemeleri vb. Özel gün, dönem ve haftaları kapsayan yılın belirli bir zaman dilimine denk gelen özel günler için düzenlediğimiz organizasyonlardır. Dönemsel organizasyonlar kapsamında bu özel zamanlar için, gösteri, süsleme ve gerekli malzemelerin temini şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Kurumsal Organizasyonlar

Bayii Toplantıları ve Seminer organizasyonları gibi kurumsal organizasyon ve etkinlikleriniz için geniş ürün yelpazemizden kiralama yapabilir ayrıca süsleme, ekip ve personel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hata yapma riskinin olmadığı kurumsal organizasyonlar, firmaların prestijlerini ve kurumsallıklarını da temsil eden başlı başına ayrıca değerlendirilmesi gereken bir etkinlik türüdür. Süslemelerin kurumsal renklerle uyumlu olması, çalışanların saygıda ve hizmette kusur etmemesi gibi detaylar kurumsallığı pekiştirici unsurlar arasında yer alır. Dolayısıyla sıradan, herhangi bir organizasyon firmasıyla kurumsal organizasyonlar düzenlemeye kalkışmak; muhtemel bir olumsuz durum karşısında firmanızın itibar ve itibar kaybına uğramasına yol açabilir. Dolayısıyla yapılması gereken bizim ki alanında uzman ve profesyonel organizatörlerle çalışmak olmalıdır.

 

 

Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Tekne Turları
Arabalı Feribot Hizmeti
Organizasyon Hizmeti
Kara Turları
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın